, W… wielkim worku niespodzianki… Klocki, lalki, nawet sanki!’’

06 grudnia przybył do nas ważny gość! Wszystkie dzieci bardzo długo czekały na Jego wizytę. Już od rana roznosiła nas energia, no.. bo ile można czekać? Bardzo ciekawi byliśmy, – kiedy przybędzie święty i czy na pewno będzie miał dla nas prezenty? W końcu.. po obiedzie- pojawił się a wraz z nim wróbelek Elemelek Dostaliśmy upragnione prezenty, staraliśmy się pamiętać o czarodziejskim słowie…-,, dziękuję’’ , na koniec wspólne zdjęcie z Mikołajem i Elemelkiem. Podziękowaliśmy Świętemu za miłą wizytę i czekamy za rok! Do miłego zobaczenia!
08 grudnia odwiedzili nas uczniowie Gimnazjum w Skorogoszczy z ciekawym przedstawieniem Mikołajkowym . Dziękujemy za fantastyczne prezenty i wspólną zabawę oraz świąteczną atmosferę. Odwiedzajcie nas częściej.Zapraszamy!
Relacja 2016-12-20, 09:06 | autor: Nauczyciele PP w Skorogoszczy