Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
Bal karnawałowy to dla dzieci dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
01.02.2017r. już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, Spider-Mana, Batmana i wielu innych bohaterów znanych bajek, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Bal odbył się w cudownej atmosferze ,prowadzony przez klauna Miko oraz konferansjera Koko. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce.
Po zmaganiach tanecznych przyszedł czas na słodki poczęstunek. Nie obyło się też bez sztuczek w wykonaniu klauna Miko oraz pieska o imieniu Kajo. Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu, co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla najmłodszych.
Relacja 2017-02-02, 10:13 | autor: Nauczyciele PP w Skorogoszczy