Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
W dniu 26.01.2017 r. w naszym przedszkolu świętowano z seniorami. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Przedszkolacy przygotowali przedstawienie, z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dla kochanych gości przygotowano również słodki poczęstunek.Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy okazali dużą pomoc w jego przygotowaniu – upiekli, bowiem smakowite ciasta i babeczki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Relacja 2017-02-02, 10:17 | autor: Nauczycielki PP w Skorogoszczy