Szkoła Pamięta - edycja 2020

Drodzy rodzice,

Drugi rok z rzędu nasze przedszkole bierze udział w akcji „Szkoła pamięta – edycja 2020”. Jest to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy MEN, która ma na celu upamiętnienie ważnych rocznic i wydarzeń historycznych.
Ze względu na pandemię koronawirusa, działania będą miały charakter multimedialny i będą realizowane na terenie placówki. W związku z tym prosimy Państwa o pomoc w zrealizowaniu zadania.

Do dnia 28.20.2020r. prosimy Państwa o odszukanie w domach pamiątek rodzinnych (zdjęcia, przedmioty) przekazywanych z pokolenia na pokolenie, zrobienie zdjęcia, dodać krótki opis i wysłać na nasz adres mailowy skorogoszczpp@o2.pl. Z tych zdjęć będzie zrobiona prezentacja multimedialna i będą przeprowadzone zajęcia w każdej grupie, tak by dzieci mogły poznać przeszłość.

Bardzo liczymy na współpracę z Państwem.

Z góry dziękujemy :)

Komunikat 2020-10-26, 13:51 | autor: nauczycielki PPSkorogoszcz