Konkurs - Moja wymarzona Złota Rybka

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież z przedszkoli oraz szkół podstawowych w wieku od 3 do 15 lat do wzięcia udziału w:
Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja Wymarzona Złota Rybka”.

Organizatorem konkursu jest Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej.

Każda osoba biorąca udział w konkursie wykonuje:
- tylko jedną pracę w formacie A4
- przy wykorzystaniu dowolnej techniki płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyłączeniem technik nietrwałych, komputerowych oraz przestrzennych).

Kryteria oceny prac:
- estetyka, staranność wykonania oraz wkład pracy,
- inwencja twórcza uczestnika konkursu, oryginalność oraz pomysłowość,
- samodzielne wykonanie.

UWAGA: Teraz dostępna również forma wysyłki prac indywidualnych poprzez skrypt ON-LINE dostępny na stronie https://www.uschabinskiej.pl/muzeum-zlotej-rybki/

Warunkiem dopuszczenia pracy do wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie lub dostarczenie pracy pod wskazany adres i w wyznaczonym terminie

DOPUSZCZALNE FORMY:

- Drogą ON-LINE poprzez skrypt dostępny na stronie: (prace indywidualne) https://www.uschabinskiej.pl/muzeum-zlotej-rybki/
Dopuszczalny rozmiar przesyłanego skanu lub zdjęcia pracy plastycznej w pliku o wielkości nie większym niż 2MB; dopuszczalne formaty plików: jpg, jpeg, PDF.
Wymagana nazwa pliku: Imie_Nazwisko autora pracy.jpg;
Elektroniczna akceptacja regulaminu i uzupełnienie metryczki przez prawnego opiekuna.

- Drogą POCZTY TRADYCYJNEJ: (prace grupowe)
Każda placówka może przysłać nieograniczoną liczbę prac (pocztą tradycyjną)!
- czytelne uzupełnienie oddrukowanego formularza „Metryczki pracy konkursowej”,(wzór na końcu dokumentu), którą należy na trwałe umocować (przykleić, zszyć) na odwrocie pracy, WAŻNE: na metryczce obowiązkowy jest podpis rodzica/opiekuna prawnego autora pracy oraz opiekuna plastycznego (nauczyciela)
- umieszczenie pracy konkursowej w koszulce foliowej.
- uzupełnienie zbiorczej listy uczestników biorących udział w konkursie (wzór na końcu dokumentu)
- o zachowaniu terminu, w przypadku nadsyłania prac pocztą tradycyjną decyduje DATA STEMPLA POCZTOWEGO!!!

Za wykonaną pracę plastyczną każdy uczestnik otrzyma wraz z Dyplomem bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Złotej Rybki.

Natomiast w trzech kategoriach wiekowych przyznana będzie:

Nagroda Główna, tj:
Bezpłatny wstęp całej grupy/klasy Laureata konkursu do Muzeum Złotej Rybki + jednodniowy pobyt (z możliwością noclegu) oraz wyżywieniem w ośrodku wypoczynkowym „u Schabińskiej Krzemienna nad Sanem”.

Regulamin konkursu znajduje się na podanej poniżej stronie

Termin nadsyłania prac: 28.02.2021 r.

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 510-925-000.

E- mail: krzemienna@uschabinskiej.pl

Serdecznie zapraszamy!!!!